PM2THEAM


PM2THEAM (LV)

PM2THEAM pirmos ievērojamus soļus mūzikā spera 2001. gadā Rīgā, pievienojoties grupai Apofeoz Sound System un kļūstot par vienu no tās MC dalībniekiem. Strādājot 1A Records studijā, viņš ražoja vairākus trekus Reggae, Dancehall, Reggeaton, Hip-Hop un R&B stilā, izlaižot tos Latvijas un Krievijas mūzikas tirgū.

Pēdējo gadu laikā PM2THEAM ir kļuvis par resident DJ vairākos Rīgas bāros un klubos. Viņš ir spēlējis daudzos pasākumos visā valstī, kā arī Lietuvā un Igaunijā, un arī saulainajā Tenerifē, kur 2011. gadā nospēlēja setu lielākajā salas klubā – Tramps Tenerife. 2014. gadā PM2THEAM ieņēma 4. vietu RedBull Thre3style DJ Championships Latvijas nacionālajā finālā.

2015 gadā PM2THEAM pievienojās džeza projektam “Jazzatomy”, bagātinot dzīvo skaņu ar scratch tehnikām un elektroniskiem efektiem. Viņš piedalījās arī b2b projektā TWO ar DJ Dub:ra un 2014. gada vasaru pavadīja tūrē pa Latviju ar īpašo DJ setu. 2015. gada beigās viņš pievienojās Riga DJ School komandai, kur dalās ar savām zināšanām un prasmēm ar jaunas paaudzes dīdžejiem.