Mirage jazz octet


Mirage jazz octet (LV)

Mirage Octet izveidots kā “ Mirage Jazz Orchestra” solistu ansamblis. Mūziķi spēlē dažādu stilu mūziku – sākot no džeza klasikas līdz pat pazīstamām popmūzikas kompozīcijām. G.Rozenbergs, tāpat arī citi okteta dalībnieki speciāli šim sastāvam rakstot aranžējumus, rada savu unikālu, vienreizēju ansambļa skanējumu. Kā vienu no pēdējā laika nozīmīgākajiem veikumiem var minēt 2007.g. janvārī dienasgaismu ieraudzījušo albūmu “Nordic Spring” – ziemeļvalstu tautasdziesmas džezā (G.Rozenberga aranžējumi).

2008.g. nogalē ar labiem panākumiem oktets piedalījās Valmieras teātra koncertuzvedumos, kur tika izpildītas latviešu estrādes dziesmas kopā ar Valmieras teātra aktieriem. Oktetam ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar vadošajiem Latvijas džeza vokālistiem – O.Pīrāgs, L.Rācenājs, I.Bērziņa, D.Pīrāgs u.c.
Oktets koncertē arī ar redzamākajiem latviešu vieglās un estrādes mūzikas solistiem, piem –Ž.Siksnu, A.Daņiļenko, R.Trenci, A.Zaķi, I.Busuli, A.Vītoliņu (Amber), V.Lapčenoku. utt.

Repertuārā ir praktiski viss latviešu estrādes „zelta” fonds – mūzika , kas piemerota dažādiem pasākumiem – sākot ar zaļumballēm, saviesīgiem vakariem, līdz atsevišķām koncertprogrammām.