2011. gadā UNESCO oficiāli atzina 30. aprīli par starptautisku džeza dienu ar mērķi uzsvert džeza žanru un tā diplomātisku lomu visas zemeslodes iedzīvotāju apvienošanā. Šobrīd Latvijas mūzikas vide paver plašas iespējas kvalitatīva produkta izveidošanai un virzīšanai pasaules tirgū. Te pastāv un darbojas daudz augsta līmeņa džeza žanra profesionāļi un entuziasti, ir izveidojusies spēcīga un profesionāla džeza kopiena, kas vieno gan mūziķus, gan klausītājus. Starptautiskā Džeza diena tiek rīkota ar mērķi parādīt džeza žanra daudzveidību un daudzkrāsainumu valstī, kā arī sniegtu mūziķiem iespēju izvirzīties starptautiskajā arēnā. Pateicoties organizatoriem, Latvija ir jau oficiāli atzīta par UNESCO International Jazz Day pasaules kustības dalībnieci.
2014. gadā šie svētki pirmoreiz notika Rīgā un Valmierā ar 17 koncertiem un 142 mūziķu līdzdalību, un 2015. gadā tika atkārtoti ar 28 koncertiem sešās Latvijas pilsētās un Latvijas vēstniecībā Londonā. 2016. gadā Starptautiskā Džeza diena Latvijā norisinājās trešoreiz, atzīmējot šos vispasaules svētkus ar 30 notikumiem piecās Latvijas pilsētās.
2015. gadā Wise Music Society ir dibinājusi JAZZin — pirmo elektronisko džeza mūzikas koncertu un notikumu ceļvedi Latvijā, kuram ikviens var pievienot arī savu pasākumu. Ceļvedis-afiša iznāk reizi nedēļā, un tā mērķis ir džeza mūzikas attīstība un popularizēšana Latvijā.
2013. gadā Wise Music Society sāka rīkot koncertus sērijā “Wise Music pasākumi”, kuru ietvaros dažādās omulīgajās Rīgas vietās vienoja vairākas mūzikas grupas. Šādu pasākumu mērķis ir palīdzēt pašmāju grupām iekarot jaunu mērķauditoriju, bet pasākumu apmeklētājiem - atklāt jaunu WISE klausāmvielu. Apvienība plāno turpināt Wise Music pasākumu tradīciju, ik pēc brīža organizējot tematiski, stilistiski vai citādi konceptuāli vienotus koncertus par godu ikvienam WISE mūziķim un klausītājam.
Ik gadu mūziķu un grupu, kuras spēlē mūziku funk stilā, skaits pieaug, kļūst vairāk klausītāju, kuri ar prieku klausās to, tādēļ Wise Music Society komandai radās ideja savākt vairākas šādas grupas vienuviet un sarīkot festivālu — Riga Funk Fest. 2014. un 2015. gada augustā tā mājvieta bija Spīķeru laukums, ik gadu pulcējot uz vienas skatuves sešas pašmāju un ārzemju grupas, veicinot mūziķu pieredzes apmaiņu un bagātinot Latvijas kultūrvidi. Pērn festivālu apmeklēja vairāk par 5000 klausītājiem no visām pasaules malām, kuri sajūtās kā daļa no dzīvespriecīgas funk mūzikas kopienas un baudīja koncertu, kas veltīts funk — mūzikas stilam, kas vieno soul, jazz un RnB, un ir piepildīts ar tādu draivu un enerģiju, ka nav iespējams nostāvēt kājās.
2013. gada 18. oktobrī tiek laists klajā pirmais 360 grādu panorāmas muzikālais video Latvijā, uzfilmēts grupas Pieneņu Vīns dziesmai STOP. Projekts, ko grupa dēvē par #STOP360, tika saplānots piecu nedēļu, bet uzfilmēts vienas dienas laikā Rīgas cirka arēnā un kļuvis par līdz šim lielāko grupas digitālo projektu.
2015. gadā Wise Music Society un Omas Briljanta producentu grupa projektā “Made in Latvija” apvienoja astoņas pašmāju funk mūzikas grupas, kuras veidoja autoraranžijas latviešu pop/estrādes/indie dziesmām un prezentēja tās savu iknedēļas koncertu laikā. Aranžijas izvērtēja dziesmu autori un mūzikas eksperti, interesantākās versijas tika apbalvotas un translētas radiostacijās.